Ekologis, s.r.o.

Podtureň 509 , Podtureň 03301
Liptovský Mikuláš , Žilinský kraj

Sme spoločnosť, ktorá realizuje nízkonákladové bývanie. Hlavnou činnosťou spoločnosti je stavba nízkonákladových rodinných domov. Obchodne zastupujeme viac spoločností, s ktorými spolupracujeme pri realizácii rôznych stavebných systémov. Staviame systémami debniacich tvaroviek z tepelnoizolačného materiálu, pomocou ktorých sa vytvori betónová resp. železobetónová nosná konštrukcia. Začíname s výstavbou z tenkostenných betónových tvárnic. Ďalej staviame montované domy z panelov na základe drevo konštrukcie. Stavby realizované týmito technológiami sú aj cenovo veľmi zaujímavé a dostupné. V ponuke máme aj drevodomy vysokého nadštandardu. Pri realizácii stavieb využívame všetky najnovšie poznatky v oblasti materiálov, stavebných postupov a stavebných technológií. Stavby realizujeme podľa priania zákazníka od vypracovania projektov cez hrubú stavbu, holodom až po stavbu na kľúč. V prípade záujmu realizujeme stavbu aj z klasických murovacích materiálov. Používame len certfikované výrobky, technológie a systémy. Svojim klientom poskytujeme komplexnú službu vrátane zabezpečenia pozemku, zabezpečenia financovania, komplexného poistenia. Všetko potrebné pre stavbu zrealizujeme za Vás. Pri stavbe dávame prednosť výberu projektov z katalógu domov. Vzhľadom k tomu, že spolupracujem s najrenomovanejšími bankovými inštitúciami vieme svojim klientom zabezpečiť aj prefinancovanie stavby cez hypotekárny úver. Svojim klientom vieme pomôcť so zabezpečením pozemku, ale aj s vybavením všetkých dokladov potrebných ku stavbe. Do našej ponuky patrí aj komplexné poistenie, pretože spolupracujeme so všetkými poisťovňami na trhu a stále ponúkame klientom ten najlepší a najvýhodnejší produkt. V poslednom čase sa zameriavame na montáž solárnej techniky a tepelných čerpadiel. Tento náš program realizujeme za účelom nájdenia najvhodnejšieho a najlacnejšieho spôsobu vykurovania domov pri dodržaní všetkých zásad ekologicky čistých produktov. Spoločnosť

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

GENESIS POZEMNÉ STAVBY, s.r.o.

Firma sa zaoberá výstavbou a rekonštrukciou rodinných domov, garáží a oplotení vrátane terénnych úprav a záhradnej architektúry, stavbou montážnych a výrobných hál,fasády,omietky.

Elip, s. r. o.

Radoľa 622, Radoľa 02336

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.