AT Fashion Ľuboš Bílý

SNP 5 , Holíč 90851
Skalica , Trnavský kraj

Ako rodinná firma už 16 rokou sa zaoberáme predajom požitého šatstva a večšinu času sme na základe najväšieho dopytu predávali Viedenský tovar ktorý sme aj triedili. Posledných par rokou ponúkame tento tovar aj netriedený tzv originál kde si každý záujemca vytriedi čo potrebuje. Snažíme sa ponúknuť čo najlepšie ceny vďaka tomu si naši zákaznící objednávaju tovar vo večšom množstve prevažne na celé dodávky. Dodávka ide priamo z Viedne kde sme u každej nakládky a snažíme sa zaručiť čo najlepší tovar a tym zaručíme že je to ozaj pravý originál, a to že do neho nieje nijako zasahované a není zneho nič vybrané. Do dodávky sa dá naložiť okolo 1500 kg a cena je 1 eur/kg. Taktiež ponúkame aj tridený tovar z európskych zberou za zvýhhodnenú cenu, vždy sezónny, takže teraz jar a to: mix 1 trieda jar balené po 30 kg za 1,2 eur/kg detsý mix jar balené po 30 kg za 1,2 eur/kg topánky balené po 15 kg za 1,2 eur/kg bytový textil balené po 15 kg za 1,2 eur/kg spodné prádlo balené po 15 kg za 1,2 eur/kg Krém balené po 30 kg za 1.8 eur/kg Tovar je balený do vriec. a rozvoz je bezplatný.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Fintex, s.r.o.

V PRÍPADE, ŽE NÁS OSLOVÍTE CEZ AAADODAVATEL.SK - INFORMUJTE NÁS O TOM = CENOVÁ KALKULÁCIA ZADARMO !!! Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a návrhom textilných výrobkov podľa požiadaviek a predstáv zákazníkov. Bola založená v roku 2003, a využíva dlhoročné tradície firmy Tatrasvit, ktorú založil podnikateľ Tomaš Baťa v roku 1939. Pri výrobe našich výrobkov kladieme vysoký dôraz na spracovanie a vyber kvalitných materiálov.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.