SVIEČKY – PROMETHEUS, s.r.o.

Kamenohorská 48 , Hlohovec 92001
Hlohovec , Trnavský kraj

Naša firma je na slovenskom trhu už od roku 1998, máme bohaté skúsenosti s výrobou sviec na rôzne príležitosti... Vyrábame z kvalitného parafínu a zdravotne nezávadných komponentov. Každá jedna svieca je originál, ktorý nie je možné nahradiť, je to všetko ručná výroba. Zamestnávame vysoko-kvalifikované pracovníčky. Vždy sa riadime mottom :"Náš zákazník, náš pán." Dodávame naše výrobky do mnohých veľkoobchodov na Slovensku i v Čechách.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SVIEČKY – PROMETHEUS, s.r.o.

Kamenohorská 48, Hlohovec 92001

PRESSTON s.r.o.

Firma sa zaoberá polygrafickými službami.

MEVA-SK s.r.o. Rožňava

Firma je významným dodávateľom v oblasti nádob na komunálny odpad, sudov a kontajnerov na nebezpečný odpad. Popri tom ponúka rovnako pestrú škálu propán-butánových spotrebičov ako sú variče, svietidlá, vykurovacie telesá alebo grily. Ďalšou nemenej významnou súčasťou jej ponuky je široký sortiment mestského mobiliáru, hlavne pre mestá určené lavičky, kvetináče, stojany na bicykle, autobusové zastávky a interiérové aj exteriérové koše.

Jozef Cicák ASTRA

Firma sa venuje veľkoobchodu so záhradníckymi potrebami.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.