CAMPO s.r.o.

Krajinská cesta 273, Svätý Jur, 90021

Dodávka a montáž horizontálnych bambusových žálúzií, hliníkových žalúzií, vertikálnych drevených a latkových žalúzií, reklamná potlač vertikálnych žalúzií, rolety interiérové a exteriérové, markízy a ostatná tieniaca technika, protihmyzové sieťky na okná a dvere, plisované sieťky a výroba atypov. Prezentácia a zameranie priamo na mieste inštalácie.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SERVIS OKNA, s.r.o.

Poskytujeme všetky potrebné služby a servis Vašich okien a dverí. Do portfólia produktov spoločnosti patrí aj rôzne príslušenstvo a doplnky k oknám, ako sú napríklad: tieniaca technika, sieťky na okná, žalúzie, parapety. V našej ponuke taktiež nájdete garážové brány, markízy, plastové a hliníkové okná. Našou prioritou je spokojný zákazník a kvalitne odvedená práca.

Tibor Feketík SLOVEKON

Z počiatku sa firma venovala montáži tieniacej techniky, tesneniu okenných a dverových výplní budov a montáži okenných fólií. Postupne rozšírila svoju ponuku o izolačné sklá, montáž prídavných skiel a sklenárske práce, zasklievanie balkónov, neskôr o celé okenné a dverové konštrukcie z plastu a hliníka a taktiež o ponuku interiérových dverí.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.