REFISTAV s.r.o.

Szakkayho 1, košice, 04001

rekonštrukcie interiérov a exteriérov. Byty, domy, podkrovia,kancelárie,fasády,schodištia. Ponuka: maliarske a natieračské práce, sadrokartónové systémy a kazetové stropy,murárske práce,búracie práce, zaťeplovanie fasád a interiérové zaťeplovanie, pokládka podlahových krytín,pokládka keramických obkladov a dlažieb,rôzne omietky a stierky,dekorácie,krby,povrchová renovácia stolárskych výrobkov (okna,dvere,zábradlia...). inštalatérske práce, výstavba domov na kľúč ...Kontakt: Peter Lunio 0917507953

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

THERMOFLOC s.r.o.

Tepelné izolácie nízkoenergetických a pasívnych stavieb fúkanou celulózou, zatepľovanie stropov, striech, stien a podláh. Drevostavby, strechy, výstavba podkroví, suché podlahy, rekonštrukcie striech.

Aqua Defekt, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblastí kanalizačných a vodovodných potrubí. Vyhľadávanie porúch na vodovodnom a ÚK potrubí, TV monitoring kamerovým systémom, bezvýkopové opravy potrubí, čistenie vodovodného potrubia, čistenie kanalizácie vysokotlakovým čistiacim a odsávacím zariadením Kaiser, čistenie a čerpanie žúmp, skúšky tesnosti, analýza strát vody, vytýčenie potrubí zemným radarom, rekonštrukcie vnútorných potrubí DN50-150mm špeciálnym sprejovacím systémom.

Milan Toráč

opravy rozpadnutých komínov

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.