DOSTING, spol. s r.o.

Červenej armády 1, MARTIN, 03601

Dosting Slovakia, spol. s r.o. pôsobí na našom trhu od roku 1999, ako váš partner pre zateplenie a presvetlenie stavieb. K hlavným oborom našej činnosti patrí: veľkoobchodná i maloobchodná činnost v oblasti špeciálnych stavebných materiálov a výrobkov pre zateplenie a presvetlenie stavieb; výroba celohliníkových strešných svetlíkov, ľahkých hliníkových a oceľových konštrukcií; výroba hliníkových presklených výplní stavebných otvorov (okná, dvere, fasády, zimné záhrady); odborná montáž respektíve inštalácia materiálov a výrobkov firmou dodávaných; projektová činnosť v stavebníctve.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

REMIT MS TC s.r.o.

Vetvárska 10125/18, Bratislava, 82106

László Rendes - STAV MAT DULOVCE

Novozámocká 20, Dulovce, 94656

Tibor Feketík SLOVEKON

Z počiatku sa firma venovala montáži tieniacej techniky, tesneniu okenných a dverových výplní budov a montáži okenných fólií. Postupne rozšírila svoju ponuku o izolačné sklá, montáž prídavných skiel a sklenárske práce, zasklievanie balkónov, neskôr o celé okenné a dverové konštrukcie z plastu a hliníka a taktiež o ponuku interiérových dverí.

Arseni s. r. o.

Nezábudková 5, Bratislava – mestská časť Ružinov, 82101

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.