Deal Company, s.r.o.

Myslenická 1, Pezinok, 90203

Deal company je slovenskou spoločnosťou disponujúcou dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby a zariaďovania interiérov z toho najušľachtilejšieho materiálu, akým je drevo. Nábytky na mieru, vstavané skrine, kuchynské zostavy, kancelárske zostavy a doplnky do zariadení sú našou prioritou. Naším cieľom je ponúknuť kompletné riešenia interiérov, kancelárskych priestorov, kuchýň, vrátane kuchynských spotrebičov, interiérových dverí, podlahovín či už keramika (dlažby) , alebo drevo (parkety), od známych výrobcov (s možnosťou zvýhodnenia cien). Sme zameraní na dopyt a ponuku trhu s uspokojením náročnosti potrieb zákazníka. Sledujeme trendy a modernu, ktorou sa toto odvetvie uberá, čoho sa v plnej miere držíme, čím realizujeme moderné a funkčné riešenia interiérov. Inovácie a nové prvky k tomu s určitosťou patria. Svet fantázie nemá hraníc a tak isto sa hranice nekladú ani pri úvahách čo sa týka doplnkov, ktoré vám uľahčia vašu námahu či prácu, ušetria priestor, zefektívnia miesto alebo vytvoria architektonicky niečo zvláštne, nové, nevšedné ale predovšetkým praktické a potrebné. Variabilita v tomto smere je neobmedzená a realizáciu nápadov uskutočníme. Individuálne predstavy nám tak isto nie sú cudzie. K zlepšeniu a zjednodušeniu výberu zariadenia prinášame možnosť vizualizácií a nákresov, ktoré prevedieme do reality. Našou službou sú aj montáže a doprava u nás vybraného tovaru so samozrejmosťou záručného ale aj pozáručného servisu. V nábytkárstve si zákazníci najviac cenia pestrú paletu a kvalitu materiálov a veľký výber doplnkov, kde ani my v ničom nezaostávame. Pre bezstarostnosť zákazníka sme otvorili nové pôsobenie čo sa týka stavebných úprav pred už finálnym zariaďovaním, čim sa naše pôsobenie rozšírilo o divíziu stavebníctva. Sme pripravení naplniť Vaše predstavy kvalitou, profesionalitou, krátkymi dodacími lehotami a priaznivými cenami. Prajeme vám pekný a úspešný deň.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Anton Gabaj - DREVOKOV

Firma sa zaoberá výrobou nábytku na mieru, striech na kľúč, a výrobou reziva z rôznych druhov dreva.

BPP s.r.o.

Firma BPP sa už viac ako 15 rokov venuje výrobe záhradných chatiek, ktoré dodáva nielen na Slovensko, ale aj do mnohých ďalších štátov EU. Postupne sa ponuka vyprofilovala tak, aby pokryla čo najviac požiadaviek zákazníkov od jednoduchého náraďového domčeka až po malú luxusnú „vilku“, ktorá môže byť dominantou Vašej záhrady. Ponuku sortimentu neustále rozširujeme aby sme vyhoveli všetkým zákazníkom.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.