SELOS, s.r.o.

Ľudovíta Stárka 16A, Trenčín, 91105

Spoločnosť SELOS bola založená v roku 1991. Od svojho vzniku sa venujeme aplikáciám prevažne v oblasti strojárstva a reklamy. Našou prioritou je prinášať riešenia, ktoré zvyšujú produktivitu a efektivitu práce našich zákazníkov. Väčšinu výrobkov vieme dodať priamo zo skladu a okrem výroby a predaja zabezpečujeme vlastným personálom aj servis výrobkov. Aktívne tiež pôsobíme na trhoch v regióne Strednej Európy. Sortiment našich výrobkov a služieb neustále rozširujeme a upravujeme.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

M&V SLOVAKIA s.r.o.

Veľkoobchod s náradím, nástrojmi a strojmi: obrábanie otvorov (vrtáky, výstružníky, záhlbníky), zhotovovanie závitov (závitníky, závitorezné kruhové čeľuste a prístroje), frézovanie (frézy stopkové a kotúčové, technické), sústruženie (sústružnícke nože), obrábanie s VRD pramet, meranie dĺžok, priemerov, tvaru a polohy (posuvné meradlá, mikrometre, kalibre), upínanie nástrojov a súčastí (zveráky, upínacie púzdra), delenie materiálu (kotúčové píly, pilové listy a pásy), vyvrtávanie

Italcomma Slovakia, s.r.o.

Naša ponuka zahŕňa drevoobrábacie stroje a zariadenia pre druhotné spracovanie a úpravu veľkoplošných materiálov a masívov. Drevoobrábacie stroje a technológie sú vhodné pre výrobu dielcov pre kancelársky a sedací nábytok, kuchyne, stavebno-stolárske prvky, tesárske konštrukcie, zlievárenské modely, umelecké predmety.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.