Ing. Bohumil Gregor UNI

Vyhorlátska 2, Nitra, 94901

Firma Uni Gregor podniká od roku 1993 v oblasti: predaj, kúpa, opravy a repasie použitých nákladných vozidiel a stavebných strojov. Na našom sklade sa zvyčajne nachádza 30 - 50 ks rôznej techniky určenej na predaj. Typ stroja, ktorý na sklade momentálne nie je, možno objednať. V takom prípade si záujemca určí parametre stroja (rok výroby, technický stav, výkon, cenu a termín dodávky). Náš sortiment najčastejšie zahrňuje nasledovné druhy a typy techniky: terénne nákladné vozidlá, sklápače, valníkové nákladné vozidlá, špeciálne nákladné vozidlá ako autožeriavy, montážne plošiny, autobágre, cisterny, domiešavače, betónpumpy, sypače na zimnú údržbu ciest, čistiace vozy (metly, vysávače), hydraulické ruky, návesy a prívesy, bagre kolesové aj pásové, nakladače, rýpadlá nakladače (traktorrýpadlá), grédre, vibračné valce, finišery, buldozery, búracia technika, vysokozdvižné vozíky a teleskopické manipulátory.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

CRALIF, s.r.o.

Žeriavy, výťahy, kladkostroje, garážové a priemyselné brány - dodávka, montáž, opravy, údržba, školenia, odborné skúšky.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.