Prinsta spol, sro

Pod šibeňou horou 24, Bardejov, 08501

Firma sa zaoberá predajom a montážou nasledovných produktov : - drevené eurookná a dvere EUROLEX-VEKRA - plastové okná a dvere, INCON - hliníkové okná a dvere, INCON - drevené eurookná s hliníkovým opláštením, INTERNORM - interiérové dvere s obložkovou zárubňou fólia, laminát, dýha, BEN - interiérové dvere z masívu v drevine a lazúre eurookien, KYBEK - interiérové parapety z masívu v drevine a lazúre eurookien VEKRA, KYBEK - interiérové parapety plast, drevotrieska, WINKTRADE, VAŠA, AUTOKOVOLAK - exteriérové parapety hliníkové, WINKTRADE, VAŠA, AUTOKOVOLAK - garážové brány z masívu v drevine a lazúre eurookien INDESING - interiérové žalúzie a sitá proti hmyzu, KSYSTEM, MTECH - zimné záhrady drevené, EURODECK, KYBEK - zimné záhrady hliníkové INCON, KMONT - okenice drevené v drevine a lazúre eurookien, VEKRA, KYBEK - servis záručný a pozáručný na hore menované produkty.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Tibor Feketík SLOVEKON

Z počiatku sa firma venovala montáži tieniacej techniky, tesneniu okenných a dverových výplní budov a montáži okenných fólií. Postupne rozšírila svoju ponuku o izolačné sklá, montáž prídavných skiel a sklenárske práce, zasklievanie balkónov, neskôr o celé okenné a dverové konštrukcie z plastu a hliníka a taktiež o ponuku interiérových dverí.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.