Plast-Mont,s.r.o

Pekárenská 2, Lučenec, 98401

Zaoberáme sa výrobou plastových okien, stien, dverí, z nemeckého certifikovaného plastového profilu firmy REHAU ktorá vznikla v roku 1948. Ponúkame výrobu okien z profilov napríklad: Euro-Design 70,Brillant-Design - pomer cena, kvalita, úspora energií. GENEO - pre nízko energetické domy, pasívne domy a novostavby s konštrukčnou hĺbkou 86 mm. Úspora energie: až 76%. Tepelná izolácia: Uf až 0,86 W/m?K Na stránke www.rehau.sk nájdete informácie ďalších výhod okenných profilov ktoré máme v ponuke.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Tibor Feketík SLOVEKON

Z počiatku sa firma venovala montáži tieniacej techniky, tesneniu okenných a dverových výplní budov a montáži okenných fólií. Postupne rozšírila svoju ponuku o izolačné sklá, montáž prídavných skiel a sklenárske práce, zasklievanie balkónov, neskôr o celé okenné a dverové konštrukcie z plastu a hliníka a taktiež o ponuku interiérových dverí.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.