BOTTLING PRINTING, s.r.o.

Podtureň - Roveň 221/6, Liptovský Hrádok, 03301
Slovenská Republika

Spoločnosť Bottling Printing, s.r.o. je špecialista v oblasti priemyselného značenia a kódovania. Dodáva a ponúka široký sortiment digitálnych priemyselných označovacích systémov, ink jet tlačiarne, termotransferové tlačiarne s aplikátormi etikiet, laserové popisovače, dotlač dát, šarží, čiarových kódov, RFID technológie. Naša spoločnosť je pripravená navrhnúť vždy najoptimálnejšie riešenie značenia a kódovania Vašich výrobkov. Spoločnosť BOTTLING PRINTING, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyselného značenia od roku 1998. Za toto obdobie sa vyšpecifikovala naša ponuka označovacích zariadení aj doplnkového sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov. Naše portfólio zahŕňa inkjet priemyselné tlačiarne pre popis na jednotlivé výrobky, termotransferové značenie vhodné pre inštaláciu do baliacich liniek na priamy popis obalového materiálu, do ktorého je balený výrobok. Ďalej sú to tlačiarne a aplikátory etikiet, pričom vieme riešiť požiadavky zákazníka ohľadom označenia, evidencie a prepojenia so skladovým hospodárstvom a expedíciou. V našej ponuke sú aj popisovacie zariadenia do sťažených výrobných prevádzok napr. s vysokou prašnosťou (výroba sypkých stavebných materiálov,..) Najpokrokovejšou metódou značenia je laserová technológia, v našej ponuke sú typy CO2, vláknové a diódové lasery rôznych výkonov. Podľa požiadaviek zákazníka sme schopní riešiť označovanie aj s verifikáciou vytlačeného kódu a označeného výrobku (čítačky a kamerový systém kontroly). Zabezpečujeme dodávky spotrebného materiálu, ako sú atramenty, riedidlá, čistiace roztoky, etikety a termotransferové pásky. Našim hlavným cieľom sú spokojní zákazníci, práve preto sa snažíme odborne vyškoleným personálom zabezpečiť kvalitné poradenské služby, inštalácie a servis.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Italcomma Slovakia, s.r.o.

Naša ponuka zahŕňa drevoobrábacie stroje a zariadenia pre druhotné spracovanie a úpravu veľkoplošných materiálov a masívov. Drevoobrábacie stroje a technológie sú vhodné pre výrobu dielcov pre kancelársky a sedací nábytok, kuchyne, stavebno-stolárske prvky, tesárske konštrukcie, zlievárenské modely, umelecké predmety.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.