Stavebniny Šťastný spol., s r. o.

Kohoutova 1A, Brno, 61300

Prodejci značkových cihel v provedení P+D značka KLIMABLOC. Nabízíme výhodné ceny cihel na maltu, na lepidlo a cihel pro zdění na spec. pěnu DRY-FIX. Doprava od 24.tun zdarma! Poptávky na cihly zasílejte na tuma@stavebninystastny.cz. Dále nabízíme za výhodných podmínek keramické nosné překlady, keramické stropy, a komínové systémy ROH KAMIN.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Toráč

opravy rozpadnutých komínov

Jaroslav Flendrovský

Firma sa zaoberá výrobou plotov, brán a predajom dlažieb a tvárnic.

Advert Hub s.r.o.

Spoločnosť AdvertHub so sídlom v Bratislave sa špecializuje na pokládku dlažby v rôznych typoch priestorov. Pokládku dlažby realizujeme pre kuchyne, kúpeľne či obchodné centrá. Kladieme dôraz na komplexnosť poskytovaných služieb a preto vám ponúkame všetko od konzultácie, plánovania cez poradenstvo pri výbere a dodávku materiálov až po samotnú pokládku vami preferovanej dlažby. Ak hľadáte profesionálov na realizáciu dlažby - neváhajte kontaktujte nás! Naši profesionáli vám radi pomôžu s výberom

IMPAKT, spol. s r.o.

Fasády, omietky, zámková dlažba, podlahy, rekonštrukcie, obklady dlažby, zatpelenie bytových domov a rodinných domov

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.