Vojtech Ručka

Maloveská 2733/22, Lučenec, 98401

Vojtech Ručka, zámočníctvo. Zameranie: interiérové, exteriérové doplnky, zábradlia a schodiská z konštrukčnej a nerezovej ocele (neopracovanej, brúsnej a leštenej). Automatizácia a automatizované zákazkové zváranie súčiastok (Tig - Mig - Mag). Frézovanie CNC.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

TECHNOPACK-SLOVAKIA, s.r.o.

Ponúkame predaj a servis baliacich strojov. Predaj fólie a obalových materiálov. Na našej stránke nájdete široký sortiment a určite si vyberiete.

Creator Slovakia, s. r. o.

Dodávka a montáž: paletové regále, policové regále, archívne regále, zariadenia skladov, archívov, kancelárií a pod. Zameranie skladových priestorov, poradenstvo. Servis a oprava regálov. Doprava medzinárodná a vnútroštátna, dodávkovými automobilami do 1,3 t.

pool tech s.r.o.

Dodávka a montáž bazénov, wellness bazény, kúpaliská , plavecké bazény, výstelka bazénov ťažkou fóliou, pieskové filtračné zariadenia a filtračné systémy pre verejné bazény, servis a rekonštrukcia bazénov, predaj bazénového príslušenstva a bazénovej chémie, vírivé bazény, hydroizolácia plochých striech a spodných stavieb fóliou PVC a TPO.

Erik Hamar EH Garden

Lúčna 1981/67, Šenkvice, 90081

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.