Tomáš Majko - Štúdio spánku a pohodlia

Smreková 3099/30, Žilina, 01007

Výroba a predaj sedacích súprav, ponúkame moderný-štýlový dizajn. Možnosť úpravy rozmerov a dizajnu sedačiek na mieru!! V našej ponuke nájdete sedačky, postele, kreslá, kožené koberce, dekoračné koberce, zdravotné matrace. Tvorba dizajnu podľa Vašich predstáv, vizualizácie. Ceny ušité na mieru každého zákazníka!! Všetky druhy poťahov: Prestige syntetická koža (ľahká údržba a vysoká životnosť 20 rokov), teflónové látky, nezničiteľné látky Sahara a Elite leather look(90000 otáčiek), kvalitné Nemecké a Talianske tkané látky a pravú kožu 1.triedy, Anilin koža, teľacie kože.... Sedačky aj na sklade, ihneď k odberu! Poskytujeme zľavy!!

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

KOVOTYP, s.r.o.

Kovový nábytok - kartotéky, registratúry, registračné skrine, šatníky, šatňové skrine a lavice, výkresové skrine, trezory a ohňovzdorné skrine, dielenský nábytok, lekársky nábytok, kancelárske stoličky, posuvné regály, kancelárske kontajnery, školský nábytok, závesné kapsy.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.