Tomáš Zachar

415, Budmerice, 90086

Naša firma ponúka klientom služby v oblasti zemných prác. Pôsobíme prevažne v zapádoslovenskom kraji. Ponúkame: - zemné práce s UNC, - zemné práce s mini rýpadlom (bager), - vŕtanie dier, - zimná údržba - odhŕňanie snehu, - výkopové práce, - búracie práce, - úprava, planírovanie, odkrývka zeminy (ornice) a iný stavebný materiálov, - práce s motorovou pílou, - kosenie trávy s rotačnou kosou, - likvidácia a klčovanie krovov, vinohradov a sadov.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Peter Ruščák

Firma sa zaoberá Profesionálnym vyhladávaním vody ,prečistovanim studní,komplet stavebnou činnosťou. V prípade, že nás oslovíte cez AAADODAVATEL.SK - informujte nás o tom = CENOVÁ KALKULÁCIA ZADARMO

MARTINS GROUP s. r. o.

MARTINS GROUP s. r. o. so sídlom v Tepličke nad Váhom ponúka komplexné stavebné riešenia. Špecializujeme sa na projektovanie, inžiniering a realizáciu domov na kľúč, vrátane rekonštrukcií domov a bytov. Naše služby zahŕňajú široké spektrum stavebných prác pre interiér aj exteriér, čím zákazníkom poskytujeme kvalitné a komplexné riešenia pre ich stavebné projekty.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.