SEVAKO

Vinné 10, Vinné, 07231
Slovenská Republika

Sme obchodno-montážna certifikovaná firma s viac ako 20 ročnou tradíciou. Sme komplexná stavebná firma zamestnávajúca vyškolených ľudí v oboroch: kúrenie, voda odpad, hydroizolácie kúpelní, striech a terás, obklady-dlažby, strojové potery, omietky, rekuperácie, centrálne vysávače, sadrokartóny, ETICS. Vo všetkých týchto oboroch kladieme prísny dôraz na presnosť, estetiku a zmysel pre detail.Profesionálnym prístupom k práci sme schopní uspokojiť požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta. Zabezpečujeme stavbu od A do Z a pomáhame klientom zorientovať sa v množstve materiálov vďaka ktorým sa cenové ponuky rozhodne líšia a pokiaľ je to možné, snažíme sa navrhovať aj určité alternatívne riešenia, aby klient zvážil ušetrenie finančných prostriedkov. "Pracujeme so srdcom a spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste."

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

BALA-THERM, s. r. o.

Firma sa zaoberá vodoinštalatérstvom, kúrenárstvom a plynoinštalatérstvom.

DELTAKO s.r.o.

Design, kvalita a komfort musí byť stále na prvom mieste. Z týchto hlavných bodov pri práci nepustíme. Aj kvôli tomu patríme medzi rozvíjajúcich medzinárodných firiem. Sme aktívny vo viacerých Europských štátoch. V našom tíme pracujú ľudia, ktorí chcú vytvoriť niečo nové, niečo dobré, aby sme vedeli zjednodušiť a spríjemniť život ľudí. Práve preto vytvárame a realizujeme krby, ktoré spríjemnia oddychové hodiny našim zákazníkom a prinášajú radosť do rodiny. Zaoberáme sa výrobou a realizáciou krbov na individuálnu zákazku. Maloobchodným a veľkoobchodným predajom krbov, izolačných a akumulačných materiálov. Ponóukame Vám kompletné riešenia mramorových krbov, kachlových krbov, fasádnych krbov, peci, krbových vložkiek podľa Vašich predstáv.

Costruo, s.r.o.

Stavebná firma. Stavby na kľúč, pokrývačské, tesárske, murárske, podlahárske, obkladačské, plynoinštalačné, vodoinštalačné, maliarske a natieračské práce. Drevovýroba a predaj stavebného reziva.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.