Miroslav Mikulek, s.r.o.

Dvorníky 544, Dvorníky, 92056

Spoločnosť Miroslav Mikulek, s.r.o. vznikla transformáciou v roku 2007. Ponúkame dlhoročné skúsenosti, ktoré sme získali z oblasti cestnej dopravy a poskytovaním služieb stavebnými mechanizmami. Naše strojové vybavenie sa neustále rozširuje. V súčasnosti ponúkame využitie mechanizmov napr. traktor zn. Komatsu,kolesový báger zn. OK, Tatra 8x8, Tatra 6x6, Volvo 6x6, žeriav AD070, pásový báger zn. Hitachi, UNC, trailer zn. Schwarzmuller a i.) . Od svojho vzniku ponúkame predovšetkým demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu, úpravy terénov mechanizmami poskytovanie služieb stavebnými mechanizmami, prepravu asfaltu a inžiniersku činnosť. Počas tohoto obdobia sme realizovali rekonštrukcie námestí, výstavby chodníkov, ciest a pozemných komunikácií. Dôraz kladieme na precíznosť a spoľahlivosť pri realizácií jednotlivých zákaziek.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

KNOSS s.r.o.

KNOSS s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so sídlom v Plaveckom Mikuláši, špecializujúca sa na zabezpečovanie stavieb budov, mostov a inžinierskych sietí. Vďaka odbornému tímu a dlhoročným skúsenostiam v stavebnom priemysle ponúkame komplexné riešenia a garantujeme vysokú kvalitu našich projektov. Sme spoľahlivým partnerom pre vaše stavebné potreby.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.