izolaciastrechy

Romanova 1, Bratislava - Petržalka, 85102

Touto cestou by som Vám rad predstavil firmu IZOLACIASTRECHY. Firma Izolácia strechy sa špecializuje na hydroizoláciu plochých striech z PVC fólie a zatepleniu plochých striech. Zabezpečujeme komplet servis od vymerania strechy po objednávku materiálu až po odovzdanie strechy na užívanie. Zameriavame sa na všetky typy plochých striech od garáži cez rodinné domy, polyfunkčné budovy, sklady až po panelové vežiaky - činžiaky. Viac informacii sa dozviete na : www. izolaciastrechy.sk e-mail: info@izolaciastrechy.sk

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Stav RN s.r.o.

Ponúkame tavby na kľúč, stavebné práce.

Meranum s.r.o.

Špecialisti na aplikáciu striekanej polyuretánovej peny a polyurey. Tieto moderné technológie sa v stavebníctve využívajú na hydroizoláciu a tepelnú izoláciu stavebných konštrukcií. Ako firma vieme zrealizovať projekt podľa Vašich predstáv. Či už sa jedná o izolácie domov, alebo o výrobnú halu, sme Vám plne k dispozícii.

THERMOFLOC s.r.o.

Tepelné izolácie nízkoenergetických a pasívnych stavieb fúkanou celulózou, zatepľovanie stropov, striech, stien a podláh. Drevostavby, strechy, výstavba podkroví, suché podlahy, rekonštrukcie striech.

Costruo, s.r.o.

Stavebná firma. Stavby na kľúč, pokrývačské, tesárske, murárske, podlahárske, obkladačské, plynoinštalačné, vodoinštalačné, maliarske a natieračské práce. Drevovýroba a predaj stavebného reziva.

IMPAKT, spol. s r.o.

IMPAKT, spol. s r.o. je spoločnosť so sídlom v Humenné, špecializujúca sa na poskytovanie stavebných služieb. Ponúkame odborné práce ako fasády, omietky, zámková dlažba, podlahy, rekonštrukcie, obklady a dlažby. Taktiež realizujeme zateplenie bytových a rodinných domov. Dbáme na kvalitu a spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa na nás môžu spoľahnúť pri rôznych stavebných projektoch.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.