SLOVKAM, s.r.o.

Agátová 11, Levice , 93401
Slovenská Republika

Naším cieľom a zameraním je tradičné spracovanie a opracovanie prírodného kameňa a následná precízna montáž kamenných výrobkov. Montáž je zameraná predovšetkým na detaily , pričom sa dôraz kladie aj na kvalitné spojovacie materiály. Je samozrejmé, že spoločnosť poskytuje na svoje výrobky predĺžené záručné lehoty a taktiež servis v rozsahu požiadaviek zákazníka. Hroby, kamenícke práce, kamenná doska, kamenná dlažba, obklad schodov kameňom. Stavba murovaného plota a pokládka dlažby, zámková dlažba.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Jaroslav Flendrovský

Firma sa zaoberá výrobou plotov, brán a predajom dlažieb a tvárnic.

IMPAKT, spol. s r.o.

IMPAKT, spol. s r.o. je spoločnosť so sídlom v Humenné, špecializujúca sa na poskytovanie stavebných služieb. Ponúkame odborné práce ako fasády, omietky, zámková dlažba, podlahy, rekonštrukcie, obklady a dlažby. Taktiež realizujeme zateplenie bytových a rodinných domov. Dbáme na kvalitu a spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa na nás môžu spoľahnúť pri rôznych stavebných projektoch.

Advert Hub s.r.o.

Spoločnosť AdvertHub so sídlom v Bratislave sa špecializuje na pokládku dlažby v rôznych typoch priestorov. Pokládku dlažby realizujeme pre kuchyne, kúpeľne či obchodné centrá. Kladieme dôraz na komplexnosť poskytovaných služieb a preto vám ponúkame všetko od konzultácie, plánovania cez poradenstvo pri výbere a dodávku materiálov až po samotnú pokládku vami preferovanej dlažby. Ak hľadáte profesionálov na realizáciu dlažby - neváhajte kontaktujte nás! Naši profesionáli vám radi pomôžu s výberom

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.