MP-Therm, s. r. o.

Liesek 617, Liesek, 02712
Slovenská Republika

Vykonávame stavebné práce (hrubá stavba, omietky, fasády, podlahy, stropy, obklady, dlažby, sadrokartonárske práce, maľovanie, rekonštrukcia bytov, rekonštrukcia domov, tepelné izolácie, hydroizolácia, zámková dlažba, chodníky, obrubníky, príjazdové komunikácie, demoli , odvoz sutiny).

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

MP-Therm, s. r. o.

Liesek 617, Liesek, 02712

THERMOFLOC s.r.o.

Tepelné izolácie nízkoenergetických a pasívnych stavieb fúkanou celulózou, zatepľovanie stropov, striech, stien a podláh. Drevostavby, strechy, výstavba podkroví, suché podlahy, rekonštrukcie striech.

GENESIS POZEMNÉ STAVBY, s.r.o.

V prípade, že nás oslovíte cez AAAdopyt/AAAdodavatel/AAAmagazín - informujte nás o tom = cenová kalklulácia ZADARMO Firma sa zaoberá výstavbou a rekonštrukciou rodinných domov, garáží a oplotení vrátane terénnych úprav a záhradnej architektúry, stavbou montážnych a výrobných hál,fasády,omietky.

REMIT MS TC s.r.o.

Ponúkame demolačné práce, výkopové a zemné práce, rekonštrukcie, obklady, dlažby, fasády, omietka, stavby na kľúč a odvoz odpadov-kontajnerová doprava.

Urban, s.r.o.

Firma sa zaoberá stavebnou činnos'tou od A po Z.

Stav RN s.r.o.

Ponúkame tavby na kľúč, stavebné práce.

IPSTAV, s.r.o.

Vykonávanie jednoduchých stavieb, stavba budov, mostov a inžinierskych sietí.

Radovan Mlynárik

Ponúkame výstavbu dreveníc, drevodomov, montovanych domou,murovanych domou, stavbu krovov, altánkov, terás ,pokryvanie ... ako aj rekonštrukcie dreveníc ,rekonstrukcie podkroví, striech,vymena hnilych tramov,vymena poskodenych driev... Všetko aj na komplet impregnácie, izolácie, inštalácie, rôzne druhy obkladov,drevenych obkladov, sádrokartón, omietky, dlažby ... Viac na: www.drevozruby.szm.com

Milan Toráč

opravy rozpadnutých komínov

BALA-THERM, s. r. o.

Firma sa zaoberá vodoinštalatérstvom, kúrenárstvom a plynoinštalatérstvom.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.