FIPA, s.r.o.

Nám. SNP 841/118, Slovenská Ľupča, 97613

Výstavba dreveníc a montovaných nízkoenerg. domov, realizácia striech. Montované domy - difúzne otvorené konštrukcie nízkoenergetické až pasívne, nosná drevená rámová konštrukcia, certifikované ekologické materiály,zimná aj letná tepelná stabilita.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

MP-Therm, s. r. o.

Liesek 617, Liesek, 02712

Urban, s.r.o.

Trojičné námestie 5-9, Bratislava-Podunajské Biskupice, 82106

RENOVIA STRECHY, s. r. o.

Ružová dolina 25, Bratislava, 82109

Radovan Mlynárik

Ponúkame výstavbu dreveníc, drevodomov, montovanych domou,murovanych domou, stavbu krovov, altánkov, terás ,pokryvanie ... ako aj rekonštrukcie dreveníc ,rekonstrukcie podkroví, striech,vymena hnilych tramov,vymena poskodenych driev... Všetko aj na komplet impregnácie, izolácie, inštalácie, rôzne druhy obkladov,drevenych obkladov, sádrokartón, omietky, dlažby ... Viac na: www.drevozruby.szm.com

MARTINS GROUP s. r. o.

MARTINS GROUP s. r. o. so sídlom v Tepličke nad Váhom ponúka komplexné stavebné riešenia. Špecializujeme sa na projektovanie, inžiniering a realizáciu domov na kľúč, vrátane rekonštrukcií domov a bytov. Naše služby zahŕňajú široké spektrum stavebných prác pre interiér aj exteriér, čím zákazníkom poskytujeme kvalitné a komplexné riešenia pre ich stavebné projekty.

THERMOFLOC s.r.o.

Tepelné izolácie nízkoenergetických a pasívnych stavieb fúkanou celulózou, zatepľovanie stropov, striech, stien a podláh. Drevostavby, strechy, výstavba podkroví, suché podlahy, rekonštrukcie striech.

Milan Toráč

Podolie 392, Podolie, 91622

Stav RN s.r.o.

Ponúkame tavby na kľúč, stavebné práce.

IPSTAV, s.r.o.

P. O. Hviezdoslava 2925, Kysucké Nové Mesto, 02401

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.