Katalóg hviezdnych dodávateľov!

Nájdite si v ňom toho pravého pre váš ďalší projekt

Aqua Defekt, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblastí kanalizačných a vodovodných potrubí. Vyhľadávanie porúch na vodovodnom a ÚK potrubí, TV monitoring kamerovým systémom, bezvýkopové opravy potrubí, čistenie vodovodného potrubia, čistenie kanalizácie vysokotlakovým čistiacim a odsávacím zariadením Kaiser, čistenie a čerpanie žúmp, skúšky tesnosti, analýza strát vody, vytýčenie potrubí zemným radarom, rekonštrukcie vnútorných potrubí DN50-150mm špeciálnym sprejovacím systémom.

Ateliér Domova spol. s r.o.

ATELIÉR DOMOVA - ateliér architektúry a urbanizmu, ateliér s víziami rozvoja malých miest a obcí, ateliér s komplexným vytváraným obytného prostredia a projektovaním jeho budov, ateliér prináša do obytného prostredia emóciu príťažlivosti verejných priestranstiev.

Advert Hub s.r.o.

Spoločnosť AdvertHub so sídlom v Bratislave sa špecializuje na pokládku dlažby v rôznych typoch priestorov. Pokládku dlažby realizujeme pre kuchyne, kúpeľne či obchodné centrá. Kladieme dôraz na komplexnosť poskytovaných služieb a preto vám ponúkame všetko od konzultácie, plánovania cez poradenstvo pri výbere a dodávku materiálov až po samotnú pokládku vami preferovanej dlažby. Ak hľadáte profesionálov na realizáciu dlažby - neváhajte kontaktujte nás! Naši profesionáli vám radi pomôžu s výberom

ALS SK, s.r.o.

Divízia Životného prostredia analytických laboratórií ALS Czech Republic sa špecializuje na monitoring a rozbory zložiek životného prostredia v širokom rozsahu typu vzoriek. Naše služby poskytujeme po celom území Slovenskej republiky. V našich špičkovo vybavených laboratóriách vykonávame chemické, fyzikálne, anorganické, organické, rádiologické, mikrobiologické a toxikologické analýzy podľa príslušnej aktuálnej legislatívy SR aj podľa požiadaviek zákazníka. ĎALŠIE SLUŽBY Akreditované odbery vzoriek certifikovanými vzorkármi Príjem vzoriek na pobočkách v Bratislave a Rimavskej Sobote Vzorkovnice zdarma a zaistenie logistiky vzoriek (cez interné zvozové služby alebo sieť kuriérov) On-line výsledky, výsledky do mobilu Vysoká kapacita laboratórií Semináre, odborná školenia na mieru, klientské dni Konzultačná linka

Automatex, s. r. o.

Automatex s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom a distribúciou náhradných dielov, olejov a doplnkov na osobné, nákladné automobily a motocykle. V ponuke máme široký sortiment celosvetovo najznámejších a najväčších výrobcov automobilových dielov, ktoré sa samozrejme vyrovnajú dokonca niekedy prevyšujú kvalitu a životnosť originálnych náhradných dielov. Našim veľkoobchodným zákazníkom a partnerom ponúkame denne rozvoz naším vozidlom a kvalitnú spoluprácu, zastrešenie a vybavenie autoservisu. Našim cieľom je nie len predať náhradný diel ale aj poskytnúť kvalitný servis okolo toho celého či už poradenstvo , kvalitnú a zodpovednú záruku a poskytnúť našim spokojným zákazníkom niečo na viac či už pracovné oblečenie, vybavenie servisu rôzne reklamné a propagačné materiály a podobne… Náš tím pozostáva z mladého kolektívu s dlhoročnými skúsenosťami a praxou v oblasti automobilov, preto sme vždy pripravený vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám, poradiť a navrhnúť možný a cenovo dostupný náhradný diel.

Anton Gabaj - DREVOKOV

Firma sa zaoberá výrobou nábytku na mieru, striech na kľúč, a výrobou reziva z rôznych druhov dreva.

Ardor Trade Company s.r.o.

Ardor Trade Company s.r.o. je spoločnosť so sídlom v Pezinku, ktorá sa špecializuje na širokú škálu drevených výrobkov a palív. Naša spoločnosť je odborníkom na europalety, epal palety, euro palety a palety všeobecne, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Okrem toho ponúkame aj drevené pelety, peletky, brikety RUF, bukové drevo, dubové drevo, palivové drevo a rezivo. Naše vysokej kvality dosky a hranoly sú ideálne pre stavebné účely. Okrem toho tiež ponúkame podstielkové pelety, ktoré sú ideálne pre použitie v zvieracej podstielke. Neváhajte nás kontaktovať a získať vybrané drevené výrobky a palivá, splňujúce vaše potreby.

Arseni s. r. o.

Stavebná firma stavba bytového domu, rodinného domu, rekonštrukcie domov, fasády, Bratislavský, Trnavský kraj

APART Artikel s.r.o.

Kominárska 3/A, Bratislava, 83104

AZ-Dach Stavebné centrum

Tatranská 18, Stará Ľubovňa, 06401

A - KONTO, s.r.o.

Pribinova 86/463, Hlohovec, 92001

Auto-Klima Bratislava, s.r.o.

Beňadická 5, Bratislava, 85106

AUTOPOLIS, s.r.o.

Železničná 33, Bratislava, 82107

Active 24, s.r.o.

Vlčkova 8, Bratislava, 81104

Andrea Gontkovská - Keramos

Dolné Srnie 428, Dolné Srnie 428, 91442

Aklima, s.r.o.

Palárikova 1, Košice, 04001

Autofocus, s.r.o.

Alžbetínske nám. 1203/7, Dunajská Streda, 92901

Aqua-elektro - Miroslav Kuchar

Krížna 40, Bratislava, 81107

Anton Judiak

Cintorínska 37, Pezinok, 90203

Alexander Macko

480, Nálepkovo 480, 05333

ALNIKO Banská Bystrica s.r.o.

Stavebná 6, Banská Bystrica, 97401

AFRODITA

Na Bídě 11, Polička, 57201

A1 - TAXI s.r.o.

Pekná cesta 15, Bratislava, 83152

ADLER A SYN, spol. s.r.o.

Dolná Kolónia 15, Zvolen, 96001

A-DEKOR Sokirka Roman

Okružná 1694/2, Sečovce, 07801

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.